KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Budujemy najfajniejsze place zabaw

Taką mamy misję. Place zabaw, które dają radość na twarzy dzieci, szczęścia u rodziców i opiekunów oraz zadowolenia u inwestorów i zarządców. Place zabaw, które się odbiegają od standardów, bo są ciekawsze, lepiej dostosowane do grup docelowych, lepiej zaprojektowane i starannie wybudowane. Takie place zabaw budowaliśmy już setki, od małych do bardzo dużych. Jesteśmy z tego dumny, ale wciąż szukamy dalej.

Pewnych partnerów

Jest kilka istotnych elementów, dzięki które powstają te wspaniałe place zabaw. Pierwszy to wybór partnerów. Jesteśmy dystrybutorem kilka wiodących producentów urządzeń zabawowych i nawierzchni z całej Europie. Partnerów, dzięki które nie tylko mamy dostępu do produkty wysokiej jakości, ale również te same dążenia do doskonalości i ciąglej innowacji. Partnerów, które ufają nam, ze my ich godne reprezentujemy ale również nam dają informacje o nowych trendach, nowe techniki, wsparcie przy trudnych projektach. Partnerów to również krajowych firm, z którymi ciągle współpracujemy. U nas nie cena zakupu jest wiodący argument przy wyborze partnera. Nie ważniejsze jest solidność, współpracy oraz pewne rozwiązanie problemy, które i u nas od czasu do czasu wystąpią. Partnerzy są naszych pracowników, które działają w ramach naszej misji, są dobrze wyszkolone, wyposażone gotowi robić ten istotny krok dalej.

Ciągłe innowacje

Ciągle szukamy innowacje. W ostatni 15 lat prowadziliśmy do Polski wiele nowości w temacie place zabaw. Instrumenty muzyczne i urządzenia interaktywne to tylko dwie przykłady. Uwielbiamy, kiedy dziecko na placu zabaw nam powie, że to też super plac zabaw, bo ma takie urządzenia zupełnie inne niż na innych placach zabaw. I ponieważ ciągle jesteśmy skopiowani przez innych, no cóż, szukamy dalej.

Specjalizacja

Firma educarium ma dwie nogi, które działają prawie niezależnie, choć pod jednym dachu. Pierwsza noga zajmuje dystrybucja pomoce dydaktyczne i w tym jesteśmy liderem w Polsce. Druga noga to projektowanie i budowa placów zabaw. Na początku działaliśmy prawie wyłącznie dla szkół i przedszkoli, ale w tej chwili działamy dla dużo większej grupy klientów. Wciąż jesteśmy specjalistą: zajmujemy się placami zabaw, od projektowanie do ich budowy i serwisu. Choć we większości przypadków nasze place zabaw powstają we współpracy z niezależnymi projektantami, to sami projektujemy, bo widzimy potrzeby na projekty wykonane przez fachowców, które się nie tylko znają w teorii, ale sami stoją od czasu do czasu na plac budowy i tam zajmują się konkretnymi problemami. Montujemy sami praktycznie wszystkich naszych urządzeń zabawowych, ponieważ prawidłowy montaż jest ważnym elementem jakości. Budujemy kompleksowo placów zabaw, bo nic nie daje większych satysfakcji jak jechać po Polsce i wszędzie znać piękne wykonany place zabaw, wykonane przez naszych specjalistów.

Solidne wykonane

Codziennie wymieniamy pomiędzy sobą informacji o sukcesy i o problemy. Naszych montażystów nie mają pozwolenia na wkopywanie problemy pod piaskiem, szukanie krótkotrwałych rozwiązań. Ma być dobrze i klient musi być zadowolone. Czasem to nas trochę więcej kosztuje, ale wierzymy całym sercem, że zadowolony klient mówi dobrze, wraca i poleca naszej pracy innym.

Jakość

Jakość bardzo często trudno opisać w karcie technicznym. Wiemy to i często jest to u nas źródłem frustracji, ponieważ ktoś ma na papierze ten sam jakość co my, jest dużo taniej a my wiemy lepiej (i klient mu wierzy). Jakość jest prawie zawsze ukryty w detalach. Powstaje dzięki ciągle poprawę, gotowość uznanie, że istnieje problem i to rozwiązać. Wiele klientów zna już różnica pomiędzy płyty HDPE i HPL, ale i w płytach HPL nastąpi spore różnica jakości pomiędzy producentami. Płyt gumowych bardzo się różnią jakościowo, tylko na nowych często nie jest to widocznych, jeśli nie rozpadają się w ręce lub strasznie śmierdzą. Na szczęście zauważyliśmy, że w Polsce można sprzedawać dobry jakość produktu, nawet w zamówieniach publicznych, gdzie wciąż rządzi cena. I dzięki temu robimy te nasze najfajniejsze place zabaw coraz więcej.

Educarium, to firma stworzona z pasji, popierająca aktywną edukację. Naszym celem jest dystrybuowanie pomocy dydaktycznych do żłobków, przedszkoli, szkół – gimnazjów. Pragniemy docierać także do nauczycieli i rodziców. Oferta prezentowana w naszym sklepie internetowym jest ukoronowaniem rozlicznych poszukiwań takich pomocy dydaktycznych i materiałów edukacyjnych, które pozwalają dziecku zdobywać pierwsze doświadczenia empiryczne. Dzięki pomocom dydaktycznym oferowanym Waszym dzieciom pomożemy im zrozumieć istotę nowo poznanych pojęć.

Ofertę Educarium uważa się za wyjątkową na polskim rynku – ponieważ jest inspirująca i starannie dobrana. Pomoce dydaktyczne są najwyższej jakości, wyselekcjonowane spośród wielu dostępnych produktów, zgodnie z metodyką nauczania. Możemy powiedzieć, iż w sklepie Educarium nie znajdziesz wszystkiego, ale z pewnością znajdziesz “tylko to, co najlepsze dla Twojego dziecka”.

Portal educarium stworzyliśmy po to, aby dzielić naszą edukacyjną pasję z nauczycielami i rodzicami. Aby promować otwarte formy nauczania, aby zachęcać do wczesnej i mądrej edukacji dzieci. Edukacji poprzez konkretne doświadczenie, naukę “głową i sercem”. Na stronach portalu zamieszczamy propozycje zabaw edukacyjnych, karty pracy oraz ciekawe artykuły.

www.educarium-placezabaw.com.pl (place zabaw)

www.educarium.pl (portal)

sklep.educarium.pl (sklep internetowy – pomoce dydaktyczne)

educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie

Educarium, to firma stworzona z pasji, popierająca aktywną edukację.

Inspirujące pomoce dydaktyczne

Zajmujemy się od 2006 roku dystrybucją wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla dzieci i użytkowanych przez nie w miejscach publicznych. Koncentrujemy się na dwóch równoległych płaszczyznach. Pierwsza i stosunkowo starsza, to dystrybucja pomocy dydaktycznych do szkół i przedszkoli. Więcej informacji na temat tego obszaru działalności można uzyskać na stronie internetowej educarium.pl.

Profesjonalne wyposażenie placów zabaw

Druga płaszczyzna działania, to sprzedaż i montaż urządzeń zabawowych i materiałów niezbędnych do budowy placów zabaw.

Razem z naszymi partnerami stawiamy przede wszystkim na jakość oferowanych przez nas usług i produktów. Starannie wybieramy materiały i produkty finalne do naszej oferty. Jesteśmy dystrybutorem kilku wiodących producentów na świecie – EUROFLEX® bezpieczna nawierzchnia – jest produkowana przez firmę Kraiburg-Relastec z Niemiec, jednego z największych, najstarszych i przy tym najbardziej doświadczonych producentów materiałów gumowych w Europie.

Urządzenia zabawowe oferujemy z kilku firm. Najważniejszy nasz partner, to francuski producent Proludic®, którego reprezentujemy od 2011 roku. Ciekawe wzornictwo, duży wybór i wyjątkowa trwałość ich produktów, daje inwestorom gwarancje wieloletnich korzyści. Drugi partner, to firma Dynamo Playgrounds z Kanady, producent najlepszych na świecie linariów.

Nasza firma oferuje inwestorom szeroki wachlarz usług związanych z wyposażeniem oraz przygotowaniem bezpiecznych placów zabaw dla dzieci. Możemy projektować, tworzyć wizualizacje oraz kompleksowo budować place zabaw. Zostaliśmy wyróżnieni przez Centrum Kontroli Placu Zabaw za dobrą jakość wykonywanych przez nas prac. Jesteśmy również profesjonalnym partnerem dla wykonawców placów zabaw, zarówno jako dostawca materiałów oraz jako podwykonawca przy realizacji większych projektów.

Jesteśmy dumni z faktu, że w 2012 roku nasza firma zajęła w rankingu “Gazeli Biznesu” wysoką pozycję jako dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo: 7 pozycja w województwie Kujawsko-Pomorskim i 78 pozycja w kraju.

Świadczy również o tym, że Educarium Sp. z o.o jest wiarygodnym partnerem dla Twojej firmy.