KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Gry interaktywne zintegrowane w nawierzchni gumowej

Poza interaktywnymi gumowymi zwierzętami, z którym możemy porozmawiać i które nam opowiadają historie mamy w ofercie kilka wspaniałych gier zintegrowanych w nawierzchni gumowej.

DanceSquare – muzyczny plac zabaw dla młodzieżyierwsza z nich to DanceSquare, nasz nowy pomysł do rytmiki i tańca na zewnątrz (i dużo więcej). DanceSquare wymyśliliśmy dla nastolatek (chłopaki tez mogą), które lubią sobie wspólnie słuchać muzyki, tańczyć i poskakać. Centralny punkt DanceSquare to urządzenie DJ-Post, który jest wzmacniaczem dźwięku telefonów komórkowych. Z nimi możemy dzielić naszą muzyką z koleżankami i kolegami. Na półkulach możemy wspólnie rozwijać nasze tanecznych umiejętności.

DanceSquare 1
game floor DSC09534

Interaktywne gry zintegrowane w nawierzchni gumowej

Opis
DanceSquareDanceSquare w wersji podstawowej zawiera DJ-Post (wzmacniacz telefonu komórkowego) oraz półkule gumowe. DanceSquare można rozszerzyć o trampoliny i inne elementy zabawowe. Chętnie przygotujemy kompleksową ofertę.DanceSquare działa bez podłączania do prądu. Użytkownicy sami generują prąd poprzez kręcenie korbą urządzenia DJ-Post.DanceSquare zachęca do poruszania się w rytm muzyki dzieci i dorosłych w każdym wieku. Można tańczyć, ćwiczyć i wymyślać różne rodzaje zabawy. Placyk DanceSquare przy szkole idealnie nadaje się do prowadzenia lekcji na zewnątrz.