KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Mata na plac zabaw, pod zjeżdżalnię lub huśtawki „Protect"

Jeżeli huśtawka lub zjeżdżalnia znajduje się na trawniku, bardzo często można zaobserwować, na końcu ślizgu albo bezpośrednio pod siedziskiem, ubytek ziemi. Plac zabaw powinien swoim wyglądem zachęcać dzieci do zabawy. Jednak nieestetyczne dziury, w których zbiera się woda po deszczu, nie ułatwiają tego zadania. Dlatego warto zastosować specjalne maty pod place zabaw. Zapewniają one największą absorpcję uderzeń spośród materiałów takich jak piasek, trawnik czy ściółka. Maty gumowe na plac zabaw pod zjeżdżalnie lub huśtawkę są niezwykle trwałe oraz odporne na intensywne użytkowanie.

mata gumowa zjezdzalnie hustawka karuzela Protect

Maty gumowe pod place zabaw „Protect”

Praktycznym rozwiązaniem są maty gumowe na plac zabaw „Protect”. Zaprojektowane zostały specjalnie do użytku w miejscach narażonych na intensywniejszą eksploatację. Co jeszcze warto wspomnieć o matach gumowych?

protect
  • Montaż mat gumowych jest możliwy bez krawężników i podbudowy. Po usunięciu trawy oraz wyrównaniu terenu, można je układać bezpośrednio na czarnoziem. Nieco lepszy efekt przynosi użycie piasku lub kruszywa pod matę.
  • Mata pod zjeżdżalnie lub piaskownice zostaje wciśnięta w ziemię, lub piasek i trzyma się tam dzięki swojej wadze oraz strukturze spodu.
  • Maty na place zabaw, łatwo można łączyć w celu uzyskania większej powierzchni — dostarczane są z łącznikami.
  • Mata gumowa na taras stanowi element ozdobny każdej zewnętrznej przestrzeni.
  • Nasze maty gumowe pod huśtawki są prasowane gęściej niż te standardowe. Plac zabaw to synonim dobrej dziecięcej zabawy, dlatego wybór odpowiedniego podłoża o niskim poziomie ścierania jest kluczowy.
mata gumowa Protect pod karuzela

Mata gumowa na plac zabaw sprawdzi się pod zjeżdżalniami, huśtawkami, drabinkami, ściankami wspinaczkowymi oraz miejscami, gdzie istnieje ryzyko upadku z wysokości. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego takiego obiektu dla dzieci. Maty „Protect” stanowią najlepszą ochronę, a także zapewniają estetyczny wygląd na placu zabaw. Zachęcamy do kontaktu z nami!

Dane techniczne

Mata pod zjeżdżalnię lub huśtawki EUROFLEX® Protect

Materiał: granulat gumowy pochodzące z recyklingu; kolorowy klej poliuretanowy

Kolory: czerwony

Dostarczane z łącznikami

Certyfikat TÜV (EN 1176, EN1177), certyfikat zgodności z EN71-3, atest PZH

nawierzchnia bezpieczna plyta gumowa

Wymiary (mm)
1000x1000x40

 

Waga (kg/szt.)
ok. 5,2

Maks. wys. upadku
100cm