KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Gry interaktywne zintegrowane w nawierzchni gumowej

M02_mini_dog
Zwierzęta i inne figury z gumy to wyjątkowa atrakcja dla małych dzieci. Najmłodsi chętnie poznają zwierzęta, wchodzą w interakcje, wspinają się po nich oraz pozują do zdjęć.
Zobacz więcej
gry interaktywne
Poza interaktywnymi gumowymi zwierzętami, z którym możemy porozmawiać i które nam opowiadają historie mamy w ofercie kilka wspaniałych gier zintegrowanych w nawierzchni gumowej.
Zobacz więcej
palisady
Gumowe palisady dają duże możliwości kształtowanie terenu. Można zastosować je do budowy piaskownic, do odgrodzenia elementów terenu lub do zbudowania wielkiej konstrukcji do wspinaczki.
Zobacz więcej
funkcjonalne gumowe kształty
Podczas projektowania terenu zdarza się, że nie jesteśmy do końca zadowoleni i brakuje nam przysłowiowej “kropki nad i”. Potrzebujemy nietuzinkowych rozwiązań, które pomogą nam dojść do perfekcji.
Zobacz więcej
kule i półkule
Według wielu znawców kula to kształt idealny i może dlatego gumowe kule Euroflex tak pięknie się prezentują. Kule i półkule maja wiele zastosowań na terenach rekreacyjnych jak i poza nimi.
Zobacz więcej
szesciany
Prosty kształt sześcianu daje szeroką gamę możliwości, czy jest na placu zabaw, czy na większym terenie publicznym. Dzieciom z reguły nie trzeba wyjaśniać do czego mogą służyć.
Zobacz więcej