KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Nawierzchnia amortyzująca do wewnątrz

Od lat szukaliśmy z klientami najlepszego rozwiązania na nawierzchnię bezpieczną do wewnątrz budynków. Standardowa nawierzchnie nie jest idealnym rozwiązaniem do użytku w centrach handlowych, muzeach, centrach zabaw. Największą wadą jest utrzymanie nawierzchni w odpowiedniej czystości. Lekkie chropowatość nawierzchni nie ułatwiają wyczyszczenia; najlepiej zastosować myjkę ciśnieniową, ale to w centrum handlowy mało praktyczne.

Nowy Euroflex Visual System rozwiązuje za jednym zamachem wszystkie problemy i nie tylko dodaje do nowego typu nawierzchni bardzo ciekawe funkcje wizualne. Visual System jest połączeniem mat gumowych z szczelną górną warstwą z dowolnym nadrukiem. Jest więc bezpiecznie (nawierzchnia spełnia wszystkie ważne normy) i wygląda niesamowicie. Możemy tworzyć nawierzchnie precyzyjnie dopasowane do elementów zabawowych, robić z nawierzchni elementy zabawowe z dowolną tematyką. Ważne dla obiektów komercyjnych jest to, że możemy w nawierzchni wykorzystać nazwy własne, sponsorów, wybranych produktów, umieścić główne kolory obiektu.

euroflex visual system aufbau visualisierung 21200
visual system
visual system

Montaż tej nawierzchni jest całkiem prosty. Nie nadaje się jednak do krótkoterminowych instalacji, ponieważ wymaga klejenia różnych warstw nawzajem i do podłóg. Nawierzchnia ta umożliwia budowanie wewnątrz budynków, centrów komercyjnych, sportowych, edukacyjnych placów zabaw pełnowymiarowych, łatwych do utrzymania i zarabiających na siebie amortyzujących nawierzchni.

Zapraszamy do kontaktu celem szczegółowej prezentacji tego przełomowego produktu na rynku.

Dowiedź się więcej w katalogu online: