KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Mata przerostowa RubbaGrass

RubbaGrass to bezpieczna nawierzchnia przerostowa wykonana z gumy pochodzącej z recyklingu. Jest to ciekawa alternatywa dla zamkniętych mat gumowych. Mata przerostowa RubbaGrass jest układana na trawniku lub na glebach żyznych, pod podłożem trawy. W ciągu kilku tygodni trawa ta przerasta przez otwory w matach i wtedy wygląd staje się podobny do normalnego trawnika.

W efekcie powstaje naturalnie wyglądająca bezpieczna nawierzchnia o wysokim poziomie bezpieczeństwa. Przy montażu mat na trawie, czarnoziemie lub darni uzyskujemy wysokość upadku (HIC) powyżej 3 metrów, co w praktyce oznacza, że maty przerostowe nadają się jako bezpieczne nawierzchnie pod wszystkie urządzenia znajdujące się na placu zabaw.

Jest to rozwiązanie ekonomiczne, zarówno w momencie inwestycji, jak i w trakcie utrzymania. Nie ma potrzeby wykonania podbudowy. Maty są stosunkowo tanie. Montaż jest bardzo prosty, a kosztów utrzymania praktycznie nie ma. Trawę wyrastającą przez otwory można normalnie kosić kosiarką. Maty przerostowe są więc idealnym rozwiązaniem zarówno na istniejące place zabaw, jak i pod nowe – niezależnie od tego, czy ma być układane tylko kilka mat, czy cały plac zabaw o powierzchni kilkuset metrów kwadratowych.

Mataprzerostowa

Zalety mat przerostowych RubbaGrass:

Więcej informacji na naszej stronie: www.mataprzerostowa.pl

Dane techniczne

Mata przerostowa RubbaGrass

Materiał: guma częściowo pochodzące z recyklingu

Kolory: czarny, zielony

Certyfikat zgodności z normą EN1177

maty przerostowe
Wymiary (mm)Maks. wys. upadku
1500x1000x22300cm*

*przy montażu zgodnie z instrukcją i certyfikatem zgodności, na darń lub czarnoziem