Bezpieczna nawierzchnia

IMG_6597_salzwedel_spielflaeche
20191016_113913
game-floor-DSC09656
IMG_0388
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Poza interaktywnymi gumowymi zwierzętami, z którym możemy porozmawiać i które nam opowiadają historie mamy w ofercie kilka wspaniałych gier zintegrowanych w nawierzchni gumowej.

Pierwsza z nich to DanceSquare, nasz nowy pomysł do rytmiki i tańca na zewnątrz (i dużo więcej). DanceSquare wymyśliliśmy dla nastolatek (chłopaki tez mogą), które lubią sobie wspólnie słuchać muzyki, tańczyć i poskakać. Centralny punkt DanceSquare to urządzenie DJ-Post, który jest wzmacniaczem dźwięku telefonów komórkowych. Z nimi możemy dzielić naszą muzyką z koleżankami i kolegami. Na półkulach możemy wspólnie rozwijać nasze tanecznych umiejętności.

Druga to Game Floor. Game Floor zawiera jeden centralny element, gdzie wytwarzamy prąd i wybieramy gry, w które chcemy grać. Poza tym gra ma 4 lub 8 satelitów, które produkują dźwięk, światło i są czułe na ruch. Zależnie od gry poruszamy się po placu i wyłączamy po kolei satelity. Gra jest bardzo ciekawa dla użytkowników powyżej 5 lat, bez górnej granicy. Liczy się szybkość, spostrzegawczość i chęć wygrania. Idealna do placów szkolnych i do zachęcenia znudzonych dzieci do ruchu.