Bezpieczna nawierzchnia

Ustroń
2014-06-27-594
IMG_6313
IMG_6318
Previous Next Play Pause
1 2 3 4

Prosty kształt sześcianu daje szeroką gamę możliwości, czy jest to na placu zabaw, czy na większym terenie publicznym. Dzieciom z reguły nie trzeba wyjaśniać do czego mogą służyć. Można na nich siedzieć, co jest przyjemne, bo są mniej twarde niż ławki lub beton a ponadto przyjemnie ciepłe. Można na nich stanąć, aby patrzeć w dal, robić zdjęcia z góry, być tak wysokim jak tata lub skakać w dół. Jeżeli są zamontowane koło piaskownicy, to tworzą idealny stolik do budowanie babek z piasku.

Możemy również takie sześciany zamontować jako ograniczniki ruchu samochodowego. Postawić je zamiast ławek przy alejce w parku. Zrobić z nich siedziska w amfiteatrze. Kreatywne pomysły są miłe widziane.

 

 

 

 

Rozmiar jest jeden: 40x40x40cm. Kolorów jest wiele. Czerwony, zielony, czarny lub szary we wersji SBR. Wiele innych kolorów, jeśli wykonujemy sześciany ze zewnętrzną warstwą EPDM. Sześciany gumowe mogą być zamontowane na kotwach, lub, jeżeli warunki terenowe na to pozwalają, niezamontowane na stałe. Jeżeli ich nie montujemy na stałe, to użytkowników będą mieli możliwości zmienić ustawienie sześciany według ich życzenia. Zwiększa to ryzyko ich kradzieży? Naturalnie, ale przy wadzę ponad 50 kg raczej mało prawdopodobny.

 

 

 

Dane techniczne

Sześciany gumowe

Certyfikat TÜV (EN 1176, EN1177), certyfikat zgodności z EN71-3, atest PZH

Wysokość upadku wszystkich elementów 60cm

 

  Wymiary
Kolory

Sześcian gumowy
(bez kotwy, do wolne stawienie)

400x400x400mm

Waga ok. 50 kg

 

SBR: czerwony, zielony, czarny, szary

EPDM: dostępne kolory EPDM

Sześcian gumowy
(z kotwami, do montażu na stały)

400x400x400mm

Waga ok. 50 kg

 

SBR: czerwony, zielony, czarny, szary

EPDM: dostępne kolory EPDM