Bezpieczna nawierzchnia

IMG_4461
IMG_9082
20170411_153431
peru-fallschutz-2
IMG_6598_salzwedel_spielflaeche
Kadan, CZ (2)
J2532_Bydgoszcz_PL
ballspielplatte_2
Gecko, Ostrava, CZ
IMG_6260
IMG_6580
IMG_9817
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 

 

Bezpieczna nawierzchnia nie tylko daje ochroną użytkownikom, ale może również być największym elementem zabawowym. Jeden ze sposobów uzyskanie takiego efektu zabawowego jest budowanie górki i tunele w nawierzchni. Łatwy i atrakcyjny sposób wykonanie takich górek to za pomocą gotowych elementów, które się integruje w całej nawierzchni. Obniży to koszty wykonanie takich elementów na miejscu jak i również ryzyko błędy wykonawczy. 

Górki i tunele mamy w różnych kształtów i wysokości. Najlepiej się montuje jako element nawierzchni wylewanej, ale mogą również być zamontowane w nawierzchni z płyt oraz na innych nawierzchni, np na trawniku.

Górki można oczywiście też wykonać w bardziej tradycyjny sposób, co daje więcej elastyczność w projektowanie, ale również o wiele więcej możliwości kształtowanie terenu i mocowanie różnych elementów wspinaczkowych. Jest to szczególnie ciekawy przy montażu zjeżdżalni ze skarpie.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przy projektowanie górek i/lub zjeżdżalnie na skarpie, to zachęcamy do kontaktu. Projektowaliśmy i wykonaliśmy wiele projekty z różnymi technikami. Chętnie dzielimy się wiedzą. Mamy również szeroką ofertę zjeżdżalni na skarpie, które z reguły stanowią bardzo popularny elementy na placu zabaw.