Bezpieczna nawierzchnia

20181229_101324_mod_aufbau

Jaki rodzaj nawierzchnia bezpieczna ci interesuje? (2)

Od lat szukaliśmy z klientami na najlepsza rozwiązanie na nawierzchnia bezpieczna na wewnątrz budynku. Bo standardowa nawierzchnie nie jest idealna do użytku w centrach handlowych, w muzeach, w centrach zabaw. Największa wada tam jest utrzymanie nawierzchni w odpowiedni czystości. Ponieważ zarówno nawierzchnia guwowa z płyt, nawierzchnia gumowa wylewana i trawa sztuczna są dopuszczalna na wodę, to nie można używać dużych ilość wody do mycia. Lekkie chropowatość nawierzchni też nie ułatwia wyczyszczenia; najlepiej zastosować myjka ciśnieniowa, ale to w centrum handlowy mało praktyczne. 

 Konstrukcja nawierzchnia Visual System

Nowy Euroflex Visual System rozwiązuje w jednym zamachem wszystkie problemy i nie tylko dodaje do nowego typu nawierzchni bardzo ciekawy funkcja wizualna. Visual System jest połączenia mat gumowych z szczelną górną warstwę z dowolnym nadrukiem. Jest więc bezpiecznie (nawierzchnia spełni wszystkich ważnych norm) i wygląda ta nawierzchnia niesamowita. Możemy tworzyć nawierzchnia precyzyjnie dopasowanie do elementy zabawowe, robić z nawierzchni element zabawowy w dowolną tematyką. I, ważne dla obiektów komercyjnych, możemy w nawierzchni wykorzystać nazwy własne, sponsorów, wybranych produktów, łączyć się do głównych kolorów obiektu.

Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System   Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System   Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System

Montaż tej nawierzchni jest całkiem prosty. Nie nadaje się jednak do krótkoterminowych instalacji, ponieważ wymaga klejenie różnych warstw nawzajem i do podłóg. Ale w końcu możemy teraz budować w środku centrach komercyjnych, sportowych, edukacyjnych place zabaw pełnowymiarowy, łatwo do utrzymanie i zarabiające na siebie amortyzującej nawierzchni.

Zapraszamy do kontaktu celem szczegółowej prezentacji tego przełomu na rynku.

Dowiedź się więcej w katalogu online:

.