KONTAKT 52 32 47 849  |  NAPISZ DO NAS
educarium - place zabaw - bezpieczne nawierzchnie
Bezpieczne nawierzchnie

Nawierzchnię ze sztucznej trawy na plac zabaw wykonujemy ze specjalną warstwą amortyzującą pod trawę sztuczną. Jeżeli montujemy na takiej warstwie amortyzującej, to podbudowę możemy wykonać z piasku. Jeżeli wykonujemy sztuczną trawę bez warstwy amortyzującej, to należy przygotować podbudowę z kruszywa, podobną jak przy nawierzchni gumowej. Tego rodzaju nawierzchnie wykonujemy wyłącznie wraz z podbudową jako praca kompleksowa.

Montaż nawierzchni przez firmę Educarium

Możemy wykonać kompleksowo montaż nawierzchni bezpiecznej (wraz z wykonaniem podbudowy) na terenie całego kraju. Mamy wyspecjalizowane ekipy w montażu placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Daje to gwarancję, iż plac zabaw będzie wyglądał doskonale przez wiele lat. Nasi fachowcy, jako specjaliści w budowaniu placów zabaw, doskonale znają normy bezpieczeństwa dot. placów zabaw i kontrolują podczas prac montażowych, zgodność placu zabaw z tymi normami.

Zakres naszej pracy zależy od Państwa potrzeb, możemy przygotować całą dokumentację związaną z budową placu zabaw. Mogą to być wizualizacje, szkice jak również przygotujemy projekt budowlany  Dostarczamy również dokumentację powykonawczą zgodnie z ustaleniami z Państwem.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub konkretnej oferty to zapraszamy na kontaktu z nami.